Jesteś tutaj: Strona główna > Informacje > Transport
Transport

Firma LiR w ofercie posiada także wiele rodzajów usług transportowych. Szczególny nacisk kładziemy transport ładunków lekkich o dużych gabarytach.

Do dyspozycji naszych klientów przeznaczamy 6 samochodów ciężarowych. W zależności od potrzeb i rodzaju ładunku możemy zaoferować auta o pojemności maksymalnie do 12 ton. Dla firm, których towary należą do grupy małych, drobnicowych lub lekkich oferujemy mniejsze samochody, które przewyższają ciężkie pojazdy pod względem szybkości transportu i elastyczności usługi. Są to pojazdy o ładowności od 1,5 do ponad 3 ton wykorzystywane do przeprowadzek, przewozu towarów szybko psujących się.

  1. Bus IVECO Skrzynia – ładowność 2,5 tony
  2. Pickup- ładowność 600 kg
  3. MAN TGL 180 – ładowność 3668 kg
  4. MAN TGL 150 – ładowność 2830 kg + HYDROKLAPA
  5. MAN TGL 180 – ładowność 3200 kg + HYDROKLAPA
  6. JELCZ – ładowność 12,5 tony

Posiadamy także 2 cysterny do transportu paliw PKN Orlen. Cysternę VOLVO FL7 o pojemności 21.000 litrów oraz cysternę RENAULT o pojemności 14.000 litrów. Więcej na temat usług związanych z paliwami znajdziesz w dziale Paliwa.

Nasi kierowcy posiadają długoletnie doświadczenie w przewozach różnego typu ładunków. Aby zapewnić bezpieczeństwo ciągle podnosimy kwalifikacje naszych pracowników wysyłając ich na szkolenia oraz kursy, które stawiają naszą firmę w czołówce firm transportowych w regionie.

Strona główna  |   Produkty  |   Program MoneyBack  |   Kontakt